تلفن :  ۴۴۹۶۵۶۱۱ - ۴۴۹۶۵۶۰۹

تصفیه فاضلاب کارگاههای قالیشویی

تصفیه فاضلاب کارگاههای قالیشویی

مشخصات پساب قالیشویی تقریبا در محدوده فاضلاب شهری است، ولی از آن جایی که این پساب ها بدون هیچگونه تصفیه ای وارد آب های زیرزمینی و سطحی می شوند و مقدار تمام پارامترهای اندازه گیری شده آن بیش از حد استانداردهای خروجی پیشنهادی سازمان حفاظت محیط زیست است، بنابراین قبل از تخلیه به محیط زیست تصفیه فاضلاب قالیشویی لازم و ضروری است.

ورود پساب خروجی از قالیشویی ها به محیط زیست که حاوی مقادیر زیادی از شوینده ها ، ذرات جامد ( خاک ، کرک و … ) و رنگ می باشد سبب ایجاد صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست می شود . علاوه بر مشکلات زیست محیطی این نوع پساب ؛ با توجه به این که در کشور با بحران جدی کم آبی مواجه هستیم لازم است که با تصفیه فاضلاب واحد های قالیشویی زمینه را برای استفاده مجدد از آب تصفیه شده فراهم نماییم .

ميزان آب مصرفی قالی‌شويي ۲۵ تا ۳۰ ليتر به ازای هر متر مربع فرش شسته شده می باشد.
در سیستم  تصفیه فاضلاب  قالی شویی با پکیج های فلزی دارای مزایای زیر می باشد.

مزایای سیستم :

:: هزینه پایین
:: فضای کم
:: کاربری ساده
:: تمام اتوماتیک
:: استفاده مجدد از آب تصفیه شده

شرکت پرتو کنترل هوشمند با بهره گیری از فرآیندهای نوین و با تکیه بر تجربه متخصص طراح و سازنده انواع سیستم های  تصفیه فاضلاب   کارگاه های قالیشویی می باشد.

 

                                                                                  1

 

 

 

 

تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب   تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب   تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب   تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب   تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب  تصفیه فاضلاب